Villa Ocean Jungle View Infinity Pool Near Samara
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Feszített víztükrű panorámamedence Sósvizes medence | Privát strand Strand hozzáférés |
| Spa és relaxáció Jacuzzi | Nemdohányzó Nemdohányzó szobák | Légkondicionálás |
| Háziállat nem engedélyezett |
A hegyre kilátást nyújtó Villa Ocean Jungle View Infinity Pool Near Samara Puerto Carrillo vendégeit a nagyjából egy 15 perces autóútra található Koss Art Gallery meglátogatására invitálja.
A kényelmes elhelyezkedésnek köszönhetően a La Selva Wildlife Refuge & Zoo 2 km-re, a Werner Sauter Biological Reserve pedig 4 km-re van a villától.
A szálláshely fürdőszobái spa kádat, walk-in zuhanykabint és külön WC-t is magukba foglalnak. A fürdőszobai kényelmi felszereltség részét képezik a hajszárító és törölközők.
A Villa Ocean Jungle View Infinity Pool Near Samara konyhai felszereltsége kiegészül kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel, amelyet az étkezőben biztosítanak. A maximális kikapcsolódáshoz jakuzzit és pezsgőfürdőt is kínálnak.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
- Biztonsági szolgálat
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Feszített víztükrű panorámamedence
- Sósvizes medence
- Strand hozzáférés
- Napozóágyak
- Kert
- Jacuzzi
Szolgáltatások
- Mosoda
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Belső udvar
- Terasz
- Tea és kávéfőző
- Mosógép
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Villa Ocean Jungle View Infinity Pool Near Samara milyen messze van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől?
A Villa Ocean Jungle View Infinity Pool Near Samara autóval 55 percre van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől. - ❓
A Villa Ocean Jungle View Infinity Pool Near Samara biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Villa Ocean Jungle View Infinity Pool Near Samara Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Villa Ocean Jungle View Infinity Pool Near Samara kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Villa Ocean Jungle View Infinity Pool Near Samara kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel felszerelt felszerelt konyhasarkot kínál. - ❓
A szálláshely engedélyezi a háziállatokat?
Nem, a szálláshely nem engedélyez háziállatot. - ❓
A villa élvezetes kilátást kínál?
A villa tengerre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Villa Ocean Jungle View Infinity Pool Near Samara területén tartózkodunk?
Puerto Carrillo nevezetességei közé tartozik a La Selva Wildlife Refuge & Zoo és a Playa Carrillo, amelyek 2 km-re, illetve 2,1 km-re találhatók a Villa Ocean Jungle View Infinity Pool Near Samara területétől. Ezenkívül a Camaronal Beach (4 km) szintén ajánlott a látogatásra.